9 december 2024 - 18:50 - Marokko
De politie van Marrakech heeft vrijdagavond een inval gedaan in een massagesalon die vermoedelijk dienst deed als bordeel. Acht mensen, waaronder vier vrouwen, werden gearresteerd op verdenking van betrokkenheid bij een prostitutienetwerk.
De inval vond plaats na een onderzoek waarbij de autoriteiten vermoedens kregen dat de massagesalon een dekmantel was voor illegale prostitutie. Onder de arrestanten bevinden zich de eigenaresse van de salon en drie medewerkers die ervan verdacht worden zich te prostitueren. Ook andere personen werden aangehouden vanwege hun vermeende betrokkenheid bij het netwerk.
Lees ook: Massagehuizen in Marokko: broeinest van prostitutie
De verdachten zijn in hechtenis genomen en het onderzoek loopt nog. Onder leiding van het Openbaar Ministerie wordt de zaak verder onderzocht om de exacte omstandigheden te achterhalen. De politie van Marrakech blijft alert op signalen van prostitutie en mensenhandel.
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie