29 mei 2019 - 20:40 - Cultuur
Op 9 november zal voor het eerst een streetfood festival in het Marokkaanse Marrakech worden georganiseerd.
De eerste editie van de "Marrakech Street Food" zal gewijd zijn aan de "Marokkaanse straatkeuken". Volgens de organisators zullen 20 chefs gerechten voorbereiden voor de ruim 5000 verwachte bezoekers
Het evenement wordt door de Stichting Kunst en Cultuur georganiseerd. Volgens Hafsa Benmchich, voorzitster van de stichting, zijn de echte sterren van het festivals de chefs die de traditionele en moderne keuken zullen mengen.
"Naast de smaak, is het sociaaleconomisch aspect de basis van streetfood. Een aanzienlijk inkomen kan worden gegenereerd in een uur werktijd per dag.", aldus Benmchich.
Marrakech behoort reeds tot de 23 steden in de wereld waar de streetfood het beste is.
Parkeren in Akchour: onverwachte kosten
Revolut komt Marokkaanse banksector ontwrichten
Verstopt pareltje: Boujibar park in Al Hoceima
Zeldzaam fenomeen op strand Chefchaouen
Prijzen dalen in Marokko, maar niet overal
Marokko maakt einde aan monopolie Spaanse groep
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Historische kaart legt ongelofelijke reis Ibn Battuta vast
Amerikaanse realitysterren strijken neer in Marokko
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend