6 juni 2020 - 13:40 - Marokko
Het hof van beroep in Marrakech heeft besloten om de rechtszaak tegen de Koeweitse pedofiel die enkele weken geleden met behulp van zijn ambassade Marokko ontvluchte, tot 21 juli uit te stellen.
De beklaagde wordt ervan verdacht een minderjarig meisje te hebben misbruikt in Marrakech. Hij was zonder verrassing niet aanwezig op de zitting eerder deze week. Ook bracht het onderzoek naar de misbruiken geen nieuwe feiten boven tafel.
Rue20 herinnert eraan dat de Marokkaanse mensenrechtenorganisatie AMDH een onderzoek eist naar het besluit van de rechtbank om de Koeweiter voorwaardelijk vrij te laten, wetend dat het risico dat hij het land zou proberen te verlaten heel hoog was.
De man wist met behulp van de ambassade van Koeweit in Marokko naar zijn land terug te keren, dit terwijl zijn paspoort in beslag was genomen en hij onder toezicht van de justitie stond. De ambassadeur van Koeweit in Marokko had op de controverse gereageerd door de tussenkomst van zijn ambassade te ontkennen.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor