Marokko: 15 jaar celstraf voor pedofiel
Een pedofiel is door het hof van beroep in El Jadida tot vijftien jaar gevangenisstraf veroordeeld voor kindermisbruik.
6 juni 2020 - 13:40 - Marokko
Het hof van beroep in Marrakech heeft besloten om de rechtszaak tegen de Koeweitse pedofiel die enkele weken geleden met behulp van zijn ambassade Marokko ontvluchte, tot 21 juli uit te stellen.
De beklaagde wordt ervan verdacht een minderjarig meisje te hebben misbruikt in Marrakech. Hij was zonder verrassing niet aanwezig op de zitting eerder deze week. Ook bracht het onderzoek naar de misbruiken geen nieuwe feiten boven tafel.
Rue20 herinnert eraan dat de Marokkaanse mensenrechtenorganisatie AMDH een onderzoek eist naar het besluit van de rechtbank om de Koeweiter voorwaardelijk vrij te laten, wetend dat het risico dat hij het land zou proberen te verlaten heel hoog was.
De man wist met behulp van de ambassade van Koeweit in Marokko naar zijn land terug te keren, dit terwijl zijn paspoort in beslag was genomen en hij onder toezicht van de justitie stond. De ambassadeur van Koeweit in Marokko had op de controverse gereageerd door de tussenkomst van zijn ambassade te ontkennen.
Lees meer
Een pedofiel is door het hof van beroep in El Jadida tot vijftien jaar gevangenisstraf veroordeeld voor kindermisbruik.
Marokko heeft een international arrestatiebevel uitgevaardigd tegen de Koeweitse pedofiel die enkele dagen geleden het land ontvluchte na voorwaardelijk te zijn vrijgelaten.
Het proces tegen de Koeweitse toerist Abderrahman Mohammed Samrane Al-Azmi wordt hervat. Hij wordt beschuldigd van verkrachting van een 14-jarige minderjarige in Marrakech. De...
De Koeweitse man die voorwaardelijk was vrijgelaten na zijn arrestatie voor de seksuele misbruik van een 14-jarig meisje in Marrakech, is erin geslaagd om Marokko te verlaten.
Abdellatif al Yahya, ambassadeur van Koeweit in Marokko, heeft gereageerd op de vlucht van één van zijn landgenoten die in het koninkrijk van pedofilie wordt verdacht.