12 februari 2020 - 13:00 - Marokko
Macabere ontdekking in Marrakech. Veiligheidsagenten van de Menara tuinen in de rode stad hebben het lichaam van een vrouw in het bekende waterbassin gevonden.
De agenten verichtten een routinecontrole in de tuinen toen ze het lichaam opmerkten en de hulpdiensten waarschuwden.
Barlamane bericht dat het lichaam van de vrouw uit het water werd gehaald en naar het ziekenhuis werd gebracht voor forensisch onderzoek.
Een onderzoek werd door de politie gestart onder toezicht van het parket. De identiteit van het slachtoffer is nog niet bekend.
Lees meer
Het levenloos lichaam van een pasgeboren baby werd zondag in de tuinen van de Grote moskee van Inezgane gevonden.
In het Marokkaanse Tiflet is afgelopen zaterdag een macabere ontdekking gedaan. Nabij een stortplaats werd het onthoofd lichaam van een vrouw aangetroffen.
Het lichaam van een in het buitenland gevestigde Marokkaan is zondagavond in zijn woning in Inezgane aangetroffen.
Een man met psychische problemen heeft eerder deze week in de regio van Khouribga zijn moeder vermoord en haar lichaam verbrand.
In een grot nabij de wijk Ait Said in Afourer, in de regio van Azilal, werd afgelopen zaterdag het lichaam van een man in verre staat van ontbinding gevonden.
Het levenloos lichaam van een Indische man is afgelopen zondag in een appartement in de wijk Hay Bouakhlef in Tanger gevonden.
In het Marokkaanse Larache is maandagavond een afschuwelijke ontdekking gedaan. De politie trof het uiteengereten lichaam van een 7-jarig kind tussen het vuil aan.
Het levenloos lichaam van een vermiste Italiaanse toeriste is zondag op een verlaten strand in het zuid-Marokkaanse Dakhla gevonden.
Het lichaam van een Franse vrouw werd woensdag in verre staat van ontbinding in Tagounit, nabij Zagora, ontdekt.
Een 17-jarige jongen is zaterdag in een vijver in Oued Ghiss, in de gemeente Bni Abdallah in de provincie Al Hoceima verdronken.