Zoeken

Marrakech: jongen laat brief achter aan moeder en verdwijnt

26 september 2019 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een 15-jarige jongen wordt sinds dinsdag vermist in het Marokkaanse Marrakech. De jongen liet een brief achter aan zijn ouders en verdween.

Zijn geschrokken ouders hebben een oproep gedaan in de media om hem terug te vinden. De tiener schreef in zijn brief niets over zijn bestemming.

Kech24 bericht dat de jongen zich dezelfde ochtend heel normaal gedroeg. In zijn brief vroeg hij aan zijn ouders om niet naar hem op zoek te gaan en ook niet op zijn terugkeer te wachten.

De jongen vertrok rond 9 uur ’s ochtends naar school. Zijn ouders waarschuwden de politie kort na zijn brief te hebben gevonden.

Lees meer

Marokko: moeder ontdekt na 12 jaar waarheid over verdwenen zoon (video)

Thami Bennani verdween in 2007 in Casablanca. Hij was pas 17 jaar oud en had de nacht al feestend met enkele vrienden doorgebracht.

Marokko: kind pleegt bloedbad in school

Een 11-jarige jongen heeft eerder deze week een bloedbad gepleegd voor zijn school in Berrechid. De jongen stak vijf kinderen neer.

Marokkaans gezin vergeet kind op Spaanse rustplaats

Een Marokkaans gezin uit Frankrijk heeft een kind van 10 jaar op een rustplaats nabij Burgos in Spanje vergeten. Het kind werd door de Guardia civil opgevangen.

Marokko: jongen komt om tijdens verspringen op school

Een tiener is in Marrakech om het leven gekomen tijdens een turnles. Dat gebeurde toen de jongen aan een verspringexamen moest deelnemen ondanks dat hij ernstig ziek was.

Marokko: kinderen door imam misbruikt

De imam van een moskee in het dorpje Ait Ibrahim in de regio van Tiznit wordt ervan verdacht meerdere kinderen te hebben misbruikt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team