Marokko : Taza geschokt door verdrinking meisjes
In Taza zijn dinsdag twee meisjes en een jonge vrouw van eenzelfde familie verdronken in de Oued Lahdar.
- Marokko
In Bab Bouaamair in het Marokkaanse Meknes is een tiener op dramatische wijze om het leven gekomen.
De 15-jarige jongen was afgelopen donderdag met enkele vrienden in een meer in de regio gaan zwemmen. Volgens Barlamane verdween de jongen plots in het water van de Aouinat Safya.
De vrienden van het jonge slachtoffer waarschuwden de hulpdiensten maar het was al te laat. Duikers van de civiele beschermingen haalden iets later het lichaam van de jongen uit het water.
Het parket heeft een onderzoek bevolen. Ook zal een autopsie op het lichaam de doodsoorzaak moeten bevestigen.
Lees meer
In Taza zijn dinsdag twee meisjes en een jonge vrouw van eenzelfde familie verdronken in de Oued Lahdar.
Een jongeman van 20 jaar is begin deze week in een meer in de regio van Beni Mellal verdronken.
Een Senegalese man is eerder deze week in Marokko omgekomen bij een poging om een hond te redden die in een vijver was gevallen.
Een 24-jarige man is om het leven gekomen bij een jachtpartij in het Marokkaanse Taounate.
Vijf dagen na de ontdekking van het lichaam van een jongen heeft de politie in Meknes de arrestatie aangekondigd van een verdachte.