20 september 2019 - 11:10 - Marokko
De politie heeft in Mohammedia een zaak opgelost waarin een Marokkaanse vrouw uit Italië van de ontvoering van een kind werd verdacht.
Volgens Hibapress beschuldigde de moeder van het kind de vrouw ervan haar zoon afgelopen zondag te hebben wil ontvoeren.
De nationale veiligheidsdienst DGSN ontkent de poging tot ontvoering in een verklaring. Het 12-jarig kind zou nooit in gevaar hebben verkeerd.
Buren hadden het huis van de vrouw omsingeld nadat ze haar met de jongen naar binnen hadden zien lopen. Ze hadden vervolgens de politie gebeld.
Onderzoek toonde al snel aan dat de vrouw in werkelijkheid de jongen had betaald om haar te helpen met enkele huishoudtaken. De jongen keerde dezelfde dag gewoon naar huis.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko