18 juli 2020 - 21:10 - Marokko
De Royal Mansour in Marrakech is uitgeroepen tot "Beste hotel in Noord-Afrika" tijdens de World Best Awards van het tijdschrift Travel + Leisure.
Marrakech werd ook onderscheiden door het tijdschrift en voert de ranking aan van beste bestemmingen in Noord-Afrika en het Midden-Oosten.
Voor de directie van de Royal Mansour bevestigt deze prijs de leidende positie van het luxehotel in de rode stad. De Royal Mansour stond onder meer in strijd met La Mamounia in Marrakech en de Ritz Carlton in Caïro.
Travel + Leisure heeft ruim 16 miljoen lezers en stelt elk jaar een lijst op van beste bestemmingen en hotels ter wereld. De ranking is gebaseerd op de beoordelingen van de lezers van Travel + Leisure en houdt rekening met de faciliteiten, locatie, diensten en catering.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko