10 augustus 2020 - 17:00 - Marokko
Marrakech staat in de top 25 van meest populaire toeristische bestemmingen wereldwijd voor het jaar 2020.
De rode stad staat in de nieuwe ranking van reisexpert TripAdvisor op de 21e plaats na Siem Reap (20e) in Cambodja en voor Lissabon (22e) in Portugal.
Marrakech is in de ranglijst tevens de tweede meest populaire bestemming in de Arabische wereld na Dubai (12e) in de Verenigde Arabische Emiraten.
De ranglijst wordt aangevoerd door Londen, Parijs, Kreta, Bali en Rome. In de lijst staan ook onder meer Phuket (6e), Sicilië (7e), Mallorca (8e), Barcelona (9e), Istanboel (10e), Bangkok (14e), Tokio (23e) en New York (25e).
"Marrakech, de rode stad, is een plaats vol magie, met ontelbare markten, tuinen, paleizen en moskeeën", schrijft TripAdvisor, die toeristen uitnodigt om een hele dag te besteden aan de medina en haar geheime binnenplaatsen en kronkelende steegjes, en vervolgens van de rust en sereniteit van de Majorelletuin en de prachtige oude moskeeën te genieten.
Kleine Akram in het donker begraven
Marokko: speelsters van rugbyploeg overwinnen obstakels
Marokkanen betrokken bij grote vechtpartij op Canarische Eilanden
Racisme op Nederlandse werkvloer blijft problematisch
Marokko: tragische dood moeder en drie dochters
Analyse tussen leger van Spanje en Marokko
Marokko: tragische dood moeder en drie dochters
Analyse tussen leger van Spanje en Marokko
Marokko maakt werk van biologische landbouw
Door Interpol gezochte Fransman opgepakt in Marokko
Marokko heeft 100.000 artsen en verplegers nodig
Marokko gaat strijd aan met antisemitisme en antizionisme
Marokkaans dorpje krijgt hulp van Franse stad
"Marokko altijd aanvallend naar Melilla"