Zoeken

Marokko: zwangere vrouw positief getest op coronavirus

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Woensdag werd in Marokko voor het eerst sinds het begin van de coronavirus epidemie een zwangere vrouw positief getest.

De vrouw is zes maanden zwanger en wordt in het Ibn Sina academisch ziekenhuis in Rabat verzorgd. Ze vertoonde griepsymptomen toen haar dokter besloot om haar te laten testen.

Volgens de Marokkaanse autoriteiten ligt de vrouw in een afgesloten ruimte op de afdeling Verloskunde van het ziekenhuis waar ze nauw in het oog wordt gehouden.

Er bestaan tot nu toe geen bewijzen dat het virus overdraagbaar is aan ongeboren baby’s. Op 2 februari was een pasgeboren baby positief getest op het virus in Wuhan. Eerder deze week werd echter een andere baby zonder het virus geboren, dit terwijl de moeder wel besmet is en in een kritieke toestand verkeert.

Lees meer

Aantal coronabesmettingen Marokko toegenomen met 237

In Marokko werden sinds het begin van de coronavirus epidemie op 2 maart dit jaar 3446 mensen positief getest op het virus.

Covid-19: 31 zwangere vrouwen besmet in Marokko

In Marokko werd 31 zwangere vrouwen positief getest op het coronavirus sinds het begin van de pandemie op 2 maart dit jaar. In totaal werden 7332 besmettingen met het...

Vrouw met coronavirus bevalt van gezonde baby in Tanger

Een vrouw die positief werd getest op het coronavirus is eind vorige week van een gezonde baby bevallen in het Mohammed VI ziekenhuis in Tanger.

Baby dood door coronavirus in Oujda

Een baby van 17 maanden oud is in de nacht van zaterdag op zondag aan de gevolgen van het coronavirus overleden in het Marokkaanse Oujda.

Marokko: vrouw met coronavirus bevalt van gezonde baby

Een vrouw die positief was getest op het coronavirus is eind vorige week van een gezonde baby bevallen in het academisch ziekenhuis van Oujda.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team