2 oktober 2019 - 17:10 - Marokko
De zoon van een Kamerlid van de PJD-partij aan de macht in Marokko, is gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen op bevel van de Procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg in Benguerir.
Volgens Hibapress wordt de verdachte samen met een vriend vervolgd voor het mishandelen van een verkeersagent. De ambtenaar werd met een gebroken neus in het ziekenhuis opgenomen.
De agent zou aan de twee verdachten hebben gevraagd om hun voertuig te verplaatsen. Deze stond op een verboden gebied geparkeerd en hinderde het verkeer. De twee weigerden, sloegen de man in het gezicht en beledigden hem.
Na hun arrestatie werden de zoon van het Kamerlid en zijn vriend in voorlopige hechtenis genomen in de gevangenis van Benguerir. Ze moesten begin deze week voor de rechter verschijnen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk