2 oktober 2019 - 17:10 - Marokko
De zoon van een Kamerlid van de PJD-partij aan de macht in Marokko, is gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen op bevel van de Procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg in Benguerir.
Volgens Hibapress wordt de verdachte samen met een vriend vervolgd voor het mishandelen van een verkeersagent. De ambtenaar werd met een gebroken neus in het ziekenhuis opgenomen.
De agent zou aan de twee verdachten hebben gevraagd om hun voertuig te verplaatsen. Deze stond op een verboden gebied geparkeerd en hinderde het verkeer. De twee weigerden, sloegen de man in het gezicht en beledigden hem.
Na hun arrestatie werden de zoon van het Kamerlid en zijn vriend in voorlopige hechtenis genomen in de gevangenis van Benguerir. Ze moesten begin deze week voor de rechter verschijnen.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko