17 september 2019 - 13:10 - Marokko
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de twee verdachten 22 en 24 jaar oud en is één van hen een bekende van de politie.
Beide mannen waren dronken en probeerden voetgangers te beroven door hen met messen te bedreigen. Een patrouille van de politie zag wat er gebeurde en greep in. Maar de twee verzetten zich hevig.
Een van de agenten werd aan het hoofd geraakt en ernstig gewond naar het ziekenhuis afgevoerd. De twee verdachten dreigden vervolgens met zelfmoord om niet te worden gearresteerd. Beiden werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering