17 september 2019 - 13:10 - Marokko
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de twee verdachten 22 en 24 jaar oud en is één van hen een bekende van de politie.
Beide mannen waren dronken en probeerden voetgangers te beroven door hen met messen te bedreigen. Een patrouille van de politie zag wat er gebeurde en greep in. Maar de twee verzetten zich hevig.
Een van de agenten werd aan het hoofd geraakt en ernstig gewond naar het ziekenhuis afgevoerd. De twee verdachten dreigden vervolgens met zelfmoord om niet te worden gearresteerd. Beiden werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees