31 oktober 2019 - 15:30 - Marokko
Drie leerlingen van de Ibn Khaldoun middelbare school in Fez zijn gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor het mishandelen van een docent.
Onderzoek toonde aan dat het slachtoffer eerder deze week rond 18 uur door de drie verdachten buiten de school was aangevallen. Hij werd met een ernstige verwonding aan zijn been naar het regionaal ziekenhuis van Ghassani afgevoerd.
Volgens een verklaring van de provinciale directie voor onderwijs hadden de daders een som geld van het slachtoffer geëist. De docent weigerde echter mee te werken en werd door de drie tieners aangevallen en mishandeld.
De provinciale directeur voor Onderwijs bezocht het slachtoffer in het ziekenhuis. Hij benadrukte dat de waardigheid en de veiligheid van het onderwijspersoneel "een niet te overschrijden rode lijn is" voor het ministerie van Onderwijs en Hoger opleiding.
Lees meer
De vader van een leerling heeft eind vorige week de directeur van de Ahmed Chawki middelbare school in Fez zwaar mishandeld.
Een video van meerdere leerlingen die drugs aan het nemen waren in een school in Marokko, werd afgelopen weekend massaal op sociale media gedeeld en zorgde voor veel onbegrip en...
De docent die ervan wordt beschuldigd een meisje van 8 jaar ernstig te hebben mishandeld op een school in Aourir, is woensdag door het ministerie van Onderwijs geschorst.
Een leraar van een lagere school in het Marokkaanse Moulay Yaacoub wordt door ouders van zijn leerlingen verdacht van seksuele intimidatie. De man werd door de politie...
Een imam is in Rabat door een man met psychische problemen aangevallen. Het slachtoffer werd zwaar mishandeld met een metalen staaf.
Een leraar Frans van een openbare school in Essaouira heeft zijn leerlingen aangemoedigd om de noodtoestand te schenden om hem te betalen voor de maanden maart en april.
De moeder en twee andere familieleden van een leerlinge in Fez, zijn door de politie gearresteerd voor het mishandelen van een schooldirectrice.
Drie verdachten zijn eerder deze week voor de procureur generaal bij het hof van beroep in Rabat verschenen voor ontvoering, gijzeling en groepsverkrachting van een minderjarige.
Het Marokkaanse ministerie van Habous en Islamitische zaken heeft een nieuw rapport gepubliceerd over de traditionele onderwijsinstellingen.
Een leraar en een van zijn leerlingen hebben afgelopen vrijdag een nare ervaring gehad in Tetouan. Beiden werden door een slang gebeten.