Tetouan: arrestaties voor seksuele misbruik, drugshandel en inbraken
Vijf verdachten tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd, werden zaterdag door de politie in Tetouan gearresteerd.
4 februari 2019 - 16:50 - Marokko
De politie heeft zaterdag in Nador vijf verdachten gearresteerd tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor mensensmokkel.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN behoren de verdachten tot een bende gespecialiseerd in de illegale immigratie naar Spanje.
Twee verdachten werden gearresteerd toen ze met een vrachtwagen twee Zodiac motorboten en twee bootmotors vervoerden. Tijdens een huiszoeking bij één van de twee smokkelaars werden nog eens twee bootmotors gevonden. De boten werden gebruikt om migranten naar Spanje te smokkelen.
Het onderzoek leidde de politie vervolgens naar drie andere gezochte verdachten in Nador. Tijden de politie-operatie werden nog twee Zodiac-motorboten, zes auto’s en elektronische apparatuur in beslag genomen.
De vijf arrestanten werden in voorlopige hechtenis genomen. Politie doet nog onderzoek naar de organisatie en sluit nieuwe arrestaties niet uit, aldus de DGSN.
Lees meer
Vijf verdachten tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd, werden zaterdag door de politie in Tetouan gearresteerd.
Vier verdachten afkomstig uit Azië zijn vorige week in het noord-Marokkaanse Tanger gearresteerd op verdenking van mensensmokkel.
De politie heeft tijdens verschillende operaties in Tetouan twee gezochte cocaïnesmokkelaars gearresteerd.
De politie heeft zaterdag in samenwerking met de inlichtingendienst DGST twee verdachten van 35 en 39 jaar in Salé gearresteerd voor cocaïnehandel.
Zes mensen verdacht van samenwerking met een smokkelnetwerk van migranten zijn door de politie in Nador gearresteerd.