Zoeken

Tetouan: arrestaties voor seksuele misbruik, drugshandel en inbraken

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Vijf verdachten tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd, werden zaterdag door de politie in Tetouan gearresteerd.

De arrestanten worden van drugshandel, seksuele misbruiken en roofovervallen verdacht. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Tijdens huiszoekingen bij de verdachten werden 2600 zakjes heroïne, 90 autosleutels, materiaal gebruikt bij inbraken, 3600 XTC-pillen, rapedrug, cannabis en 200 lijmen met psychotrope effecten.

Twee verdachten werden teven in een bus op weg naar El Jadida aangehouden, aldus de DGSN.

Alle verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen. Politie doet nog onderzoek naar hen en naar mogelijke andere misdrijven die ze zouden hebben gepleegd.

Lees meer

Agadir: arrestaties na seksuele misbruik meisjes op strand

Twee verdachten zijn donderdag door de politie in Agadir gearresteerd op verdenking van seksuele misbruik en diefstal met geweld.

Vier drugsdealers opgepakt in Tetouan

De politie heeft woensdagavond in Tetouan vier verdachten gearresteerd voor drugssmokkel en gewapende inbraken.

Marokko: arrestaties voor mensensmokkel in Nador

De politie heeft zaterdag in Nador vijf verdachten gearresteerd tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor mensensmokkel.

Marrakech: drugs, politie en overspel

Drie verdachten zijn donderdagavond door de politie in Marrakech gearresteerd voor hun vermeende deelname aan een zaak met betrekking tot drugshandel, overspel en het helpen van...

Cocaïnesmokkelaars opgepakt in Marrakech

De politie heeft afgelopen weekend in Marrakech een criminele organisatie opgerold die gespecialiseerd was in de smokkel van cocaïne.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team