Britste man dood aangetroffen in Aourir
Een Britse man van Indiase afkomst die in Aourir, op een tiental kilometers van Agadir, woonde, werd meerdere dagen na zijn verdwijning dood aangetroffen.
2 januari 2020 - 18:30 - Marokko
Een jongeman die met een groep vrienden in het Telokit gebergte in Azilal was gaan wandelen, is dood teruggevonden in een ravijn.
Het slachtoffer had zijn groep verloren tijdens de wandeling. Zijn vrienden zochten hem urenlang zonder succes en besloten de veiligheidsdiensten te waarschuwen.
De jongeman afkomstig uit Fez zou zijn verdwaald en maakte waarschijnlijke een foute val. Zijn lichaam werd de volgende dag in het ravijn teruggevonden door een team van de Koninklijke gendarmerie.
Een onderzoek werd gestart. De gendarmerie gaat uit van een ongeval. Het onderzoek zal meer duidelijkheid moeten geven over wat er juist gebeurde. Op het lichaam van de jongeman zal tevens een autopsie worden verricht.
Lees meer
Een Britse man van Indiase afkomst die in Aourir, op een tiental kilometers van Agadir, woonde, werd meerdere dagen na zijn verdwijning dood aangetroffen.
Bij een zwaar ongeval zijn vrijdagavond in de regio van Beni Mellal meerdere doden en gewonden gevallen. De bestuurder zou de controle over het voertuig in een bocht hebben...
In het Marokkaanse Khouribga is het levenloos lichaam aangetroffen van een gepensioneerde dokter. De politie heeft een onderzoek gestart.
Een jongeman die in bewaring was gesteld voor vernieling en geweld, is in een politiebureau in Nador overleden na onwel te zijn geworden.
Het levenloos lichaam van een vermiste Italiaanse toeriste is zondag op een verlaten strand in het zuid-Marokkaanse Dakhla gevonden.