16 december 2019 - 19:20 - Marokko
Twee wandelaars zijn op het nippertje gered op de Tidghine, hoogste berg van het rifgebergte. De twee vroegen via een video op Facebook om hulp.
Dankzij het filmpje wisten enkele bewoners uit de regio hen snel terug te vinden. Ook de hulpdiensten kwamen ter plekke.
Khaled en Ismael, twee professionele wandelaars, kenden de Tidghine berg niet en waren bovendien zonder gids vertrokken.
De twee waren slecht uitgerust en werden verrast door de sneeuw. Ismael raakte ernstig gewond waardoor ze geen andere keuze hadden dan een hulpoproep te doen, met succes.
Fatima El Hassani, presidente van de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima, bevestigde op Facebook dat de twee jongemannen op tijd waren gered en het naar omstandigheden goed doen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht