8 december 2023 - 19:00 - Sport
De Tsjetsjeense vechter Ismail Naurdiev, die Marokko vertegenwoordigt, zal het deze vrijdag opnemen tegen de Algerijn Tahar Hadbi in het Brave CF 79-evenement dat plaatsvindt in het Khalifa Sports City Stadium in Isa Town, Bahrein.
Dit gevecht belooft een spannende confrontatie te worden, aangezien beide landen bekend staan als gepassioneerd in de mixed martial arts (MMA) sector. De strijd tussen de twee MMA-supersterren van verschillende generaties wordt uitgelicht door Newsofbahrain.
Lees ook: Er Ramy, de metamorfose van een Marokkaanse MMA-ster
Naurdiev, met een record van 22-7-0, maakte zijn debuut in het Brave FC tijdens de 50e editie en is tien jaar jonger dan zijn Algerijnse tegenstander Hadbi (14-8-0, 2 NC). Hadbi is al sinds de begindagen van Brave FC een belangrijk figuur van de organisatie. De ervaring van Hadbi tegenover de jongheid van Naurdiev belooft een intrigerende hoofdact te worden. Beide vechters zijn recentelijk overgestapt naar de middengewichtklasse na eerdere uitdagingen in de super weltergewichtklasse.
Lees ook: Salahdine Parnasse: opkomst van een MMA-Kampioen
Belangrijk bij Brave FC 79 is dat de winnaar zich kan positioneren voor een wereldtitelgevecht. Dit geeft extra gewicht aan de confrontatie tussen Naurdiev en Hadbi, waarbij de inzet hoog is en de verwachtingen van de MMA-gemeenschap groot zijn.
Influencer lyrisch over Marokkaanse burger van 1 euro
Vijf fiscale valkuilen voor Marokkanen in het buitenland
Marokko stijgt naar top pensioenbestemmingen
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug