Zoeken

Marokko: man ontdekt vrouw op website voor volwassenen

1 november 2019 - 20:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een man heeft in het Marokkaanse El Jadida aangifte gedaan tegen zijn vrouw na te hebben ontdekt dat ze in meerdere filmpjes had gespeeld voor websites voor volwassenen.

Op één van de websites vond de man maar liefst zes filmpjes waarin zijn vrouw verschijnt. De seksueel getinte video’s werden met een webcam opgenomen.

Volgens Barlamane is het de eerste keer dat een klacht wordt ingediend voor een dergelijke feit. Een onderzoek werd door het parket ingesteld.

De filmpjes zullen door de diensten van de politie worden geanalyseerd om de identiteit van de vrouw te bevestigen.

Lees meer

Marokko: celstraf voor liefdesrelatie via WhatsApp

De rechtbank van eerste aanleg in Temara heeft een getrouwde vrouw en haar minnaar tot drie en twee maanden gevangenisstraf veroordeeld. De twee zouden een buitenechtelijke...

Marokko: celstraf voor verspreiden intieme foto’s jonge vrouw

Een jonge vrouw is wekenlang door een man lastiggevallen en bedreigd in Marokko. De oplichter wilde intieme foto’s van het slachtoffer op internet publiceren.

Vrouw minister Yatim klaagt bij Koning Mohammed VI

De ex-vrouw van minister Mohamed Yatim van Werkgelegenheid en Professionele integratie, heeft een klacht ingediend tegen haar man bij het Koningshuis.

Marokkaans gezin uiteengereten door sexting

Een man heeft in het Marokkaanse Skhirat besloten om zijn vrouw voor de rechter te slepen na te hebben ontdekt dat ze seksuele berichtjes uitwisselde met andere mannen.

Marokko: vijfde huwelijk voor sjeik Fizazi

Mohamed Fizazi is in Marokko in opspraak geraakt na een vijfde huwelijk te zijn aangegaan. De omstreden salafi-sjeik omzeilde de wet om opnieuw te kunnen trouwen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team