Zoeken

Marokkaans gezin uiteengereten door sexting

1 oktober 2020 - 14:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een man heeft in het Marokkaanse Skhirat besloten om zijn vrouw voor de rechter te slepen na te hebben ontdekt dat ze seksuele berichtjes uitwisselde met andere mannen.

Akhbarona bericht dat de bedrogen echtgenoot van rond de veertig jaar, er achter kwam dat zijn vrouw virtuele relaties had met mannen in Marokko en Algerije.

De man twijfelde volgens het medium over de eerlijkheid van zijn vrouw en besloot haar telefoon te controleren. Hij vond pornografische beelden van zijn vrouw en ontdekte dat ze de video’s en foto’s naar meerdere mannen had gestuurd.

Om zijn klacht te rechtvaardigen overhandigde de bedrogen echtgenoot de mobiele telefoon van zijn vrouw aan de Koninklijke gendarmerie. De vrouw werd gearresteerd en in hechtenis genomen in Salé.

Lees meer

Sebta: Marokkaanse vrouw zocht wanhopig naar haar man

De 26-jarige Mouhsine El Amri trotseerde de Middellandse Zee zodat hij herenigd kon worden met zijn vrouw en dochter in Sebta. Na zijn zwempoging hoorde zijn vrouw niets meer...

Vrouw slachtoffer vendetta in Casablanca (video)

Meerdere mannen met sabels zijn zondagavond de woning binnengedrongen van een gezin in de wijk Lahraouiyine in Casablanca. Een 56-jarige vrouw werd doodgestoken.

Italië: Marokkaanse vrouw cel in voor huiselijk geweld

Een rechtbank in Noord-Italië heeft een 38-jarige Marokkaanse vrouw tot acht maanden gevangenisstraf veroordeeld wegens huiselijk geweld.

Marokko: vrouw neemt wraak van minnaar en wordt gearresteerd

Een getrouwde vrouw, haar minnaar en twee medeplichtigen zijn eerder deze week door de procureur-generaal in Rabat gehoord.

Marrakesh: zwangere vrouw ontvoerd en verkracht

Drie mannen in Marrakech zijn gearresteerd op verdenking van ontvoering en verkrachting van een zwangere vrouw.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team