11 september 2021 - 15:40 - Economie
Marokko heeft een maand geleden een aanbesteding uitgeschreven voor de invoer van harde tarwe uit de Verenigde Staten. Het koninkrijk heeft echter nog steeds geen leverancier gevonden.
De aanbesteding voor de invoer van harde tarwe heeft geen enkele interesse gewekt op de internationale markt. Het Marokkaans Interprofessioneel Bureau voor granen en peulvruchten (ONICL) heeft sinds de uitschrijving van de aanbesteding op 6 augustus geen aanbiedingen ontvangen.
Lees ook: Oekraïne wordt hoofdleverancier tarwe van Marokko
Marokko wil in totaal 363.000 ton harde tarwe van Amerikaanse oorsprong invoeren. De aanbesteding wordt op 21 september 2021 gesloten.
De aanbesteding specificeert dat de tarwe vóór 31 december 2021 in Marokkaanse havens moet worden geleverd.
Brand verwoest nieuw zwembad Nador
Nieuwe orkaanval voor kust Marokko
Woede in Marokko om verbod op herdenking Amazigh-lente
Marokko heeft één van de mooiste steden ter wereld
Miljardenlening Marokkaanse regio stuit op verzet
Canadese droom wordt nachtmerrie voor Marokkaanse gezinnen
Miljardenlening Marokkaanse regio stuit op verzet
Marokkaanse functionarissen "bezitten miljarden" in het buitenland
Zwitserse zakenman Rodolphe Pedro in moeilijkheden in Marokko
Grootschalige fraude met regeling tijdelijke invoer ontdekt in Marokko
Tanger trekt opnieuw grote internationale speler aan
Nieuwe projecten goed voor tientallen banen in Noord-Marokko
Experts: brandstof in Marokko veel te duur
Britse bankgigant wil zich in Marokko vestigen