14 maart 2020 - 11:32 - Marokko
Marokko blijft strenge maatregelen treffen in een poging om een uitbraak van het coronavirus in het land te voorkomen. Het koninkrijk sluit zich daarvoor af van de rest van de wereld.
Na Spanje, Frankrijk, Italië en China heeft Marokko nu ook besloten om alle vluchten uit Nederland, België, Duitsland en Portugal te weigeren.
Volgens een verklaring van het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken werd het besluit in overleg met de autoriteiten van de betrokken landen genomen.
De Marokkaanse autoriteiten stellen de situatie nauw te volgen en beloven nog meer maatregelen indien nodig.
Het ministerie geeft tevens aan dat alle boot- en luchtverbindingen zullen worden hervat zodra de coronavirus epidemie onder controle is.
In Marokko werden tot nu toe acht gevallen van coronavirus vastgesteld, waarvan vijf bij Franse toeristen.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt