15 maart 2020 - 15:10 - Marokko
Marokko heeft tijdelijk de toegang verboden aan alle plezier-, cruise- en passagiersschepen in Marokkaanse havens als onderdeel van de strijd tegen het coronavirus.
Volgens een nota van de koopvaardij is deze maatregel niet van toepassing voor schepen die uitsluitend vrachtwagens en chauffeurs vervoeren.
De Marokkaanse autoriteiten besloten eerder al alle vluchten en passagiersboten uit Spanje, Frankrijk, Italië, Nederland, België, Portugal en Duitsland te weigeren.
In Marokko werden tot nu toe zeventien gevallen van coronavirus bevestigd. Het gaat voornamelijk om mensen afkomstig uit Italië, Spanje en Frankrijk. Een 89-jarige vrouw die uit Italië in Marokko was aangekomen overleed aan de gevolgen van het virus.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie