Marokkaanse luchthavens opnieuw open voor bezoekers
In Marokko mogen om veiligheidsredenen al ruim twee jaar enkel mensen die een vliegticket hebben luchthavens binnenkomen. Daar komt verandering in.
14 juni 2018 - 18:40 - Marokko
De Marokkaanse autoriteiten hebben besloten de veiligheid op alle luchthavens in het land te versterken vanwege de terugkeer van wereld-Marokkanen tijdens de vakantie en het begin van het wereldkampioenschap voetbal in Rusland.
Volgens Al Massae komen er extra controles op de identiteit van alle passagiers en de visa voor reizigers die op doorreis zijn of Marokko bezoeken.
Het blad bericht dat Marokko een grote toestroom verwacht van reizigers die Rusland willen bezoeken naast de gewoonlijke aankomst van honderduizenden wereld-Marokkanen in de zomerperiode.
Ook vermeldenswaardig is dat bezoekers niet welkom zijn in Marokkaanse luchthavens. Enkel reizigers met een vliegticket mogen binnen. Mensen die hen vergezellen of komen ophalen moeten buiten wachten.
Elk jaar worden tijdens de Marhaba zomeroperatie extra maatregelen getroffen om in het buitenland gevestigde Marokkanen te verwelkomen en hun veiligheid te garanderen.
Lees meer
In Marokko mogen om veiligheidsredenen al ruim twee jaar enkel mensen die een vliegticket hebben luchthavens binnenkomen. Daar komt verandering in.
Dit jaar verwerkten de grensovergangen in de regio Oriental in het noordoosten van Marokko tijdens de zomeroperatie Marhaba 2018, maar liefst 1.160.102 wereld-Marokkanen.
De nieuwe ranglijst van AirHelp is niet positief voor Marokkaanse luchthavens, noch voor de luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc.
In Marokko worden sinds kort enkel nog personeelsleden en passagiers met een geldig vliegticket in luchthavens toegelaten. Mensen die reizigers vergezellen of komen afhalen...
Sinds het begin van de zomeroperatie Marhaba 2018 zijn 961.000 in het buitenland gevestigde Marokkanen in Marokko aangekomen om er de zomervakantie door te brengen.