22 september 2022 - 19:00 - Marokko
Volgens het laatste rapport van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken, is Marokko een veilige bestemming voor Amerikaanse reizigers. Zij worden echter aangespoord om waakzaam te blijven.
In een verklaring op zijn website heeft het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken het advies voor Amerikanen die van plan zijn op vakantie te gaan, geactualiseerd. Marokko behoort nu tot de veilige bestemmingen. Elk land krijgt een reisadvies van 1 tot 4. Niveau 1 adviseert om voorzorgsmaatregelen te nemen, niveau 2 om dubbel op te passen, niveau 3 om reizen te heroverwegen en niveau 4 om het land in kwestie te vermijden.
Lees ook: Israël past reisadvies aan voor Marokko
In deze nieuwe lijst van te bezoeken of te vermijden landen, staat Marokko op niveau 1. Ook Koeweit en Mauritius zijn door het State Department aangewezen als veilige gebieden met een reiswaarschuwing van niveau 1. Sommige waarschuwingen gelden echter nog voor Koeweit en Mauritius. Reizigers naar Koeweit zijn gewaarschuwd om niet naar de grens met Irak te reizen en reizigers naar Mauritius moeten zich bewust zijn van de hoge Covid 19-gevallen in het land.
Lees ook: Marokko in top 5 beste bestemmingen voor Brussels Airport
Geen enkel land is ingedeeld op niveau 4. Mauritanië is bijgewerkt tot niveau 3, dat volgens het ministerie van Buitenlandse Zaken "een bestemming is die moet worden heroverwogen vanwege criminaliteit en terrorisme". Bepaalde gebieden zijn door het Mauritaanse leger aan beperkingen onderworpen. Volgens deze laatste zijn "geweldsdelicten zoals overvallen, gewapende aanvallen en aanslagen aan de orde van de dag".
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?