Gevaarlijke crimineel opgepakt in Tanger
De politie heeft dinsdagavond in Tanger een gevaarlijke recidivist gearresteerd voor zijn banden met het drugscircuit.
- Marokko
De Koninklijke Gendarmerie heeft zaterdagavond in Oujda vier mensen gearresteerd voor bezit van gevaarlijk materieel.
Volgens een verklaring van de DGSN werd de hoofdverdachte in Oujda gearresteerd. Zijn drie medeplichtigen werden op hetzelfde moment bij tolpoortjes op de snelweg aangehouden met 200 traangasbommen en 11 elektrische knuppels.
Het voertuig waarmee de gevaarlijke goederen werden vervoerd, werd eveens in beslag genomen.
Een onderzoek werd gestart naar de oorsprong van de traangasbommen en knuppels.
Lees meer
De politie heeft dinsdagavond in Tanger een gevaarlijke recidivist gearresteerd voor zijn banden met het drugscircuit.
Acht mensen waaronder twee leerlingen zijn dinsdag door de politie in Mrirt gearresteerd voor examenfraude.
De politie in Oujda heeft in de eerste drie maanden van het jaar niet stilgezeten. Tussen januari en maart werden maar liefs 18.950 mensen gearresteerd.
De politie heeft zaterdagochtend tijdens twee antidrugsacties in Larache en Assilah meerdere mensen gearresteerd.
Sinds het begin van de maand Ramadan heeft de politie in Marrakech 1220 verdachten gearresteerd voor verschillende misdrijven.