3 juli 2018 - 15:45 - Marokko
Total Marokko heeft de installatie aangekondigd van 15 oplaadpalen voor elektrische auto’s in 10 tankstations op de snelweg tussen Tanger en Agadir.
Bij elke paal kunnen twee elektrische auto’s worden opgeladen. De installatie van de oplaadpalen werd door de groep Engie verzorgd. Dat bericht Total in een verklaring.
Alle oplaadpalen hebben drie stopcontacten. Er zijn oplaadpalen van 50 kW en oplaadpalen van 22 kW waarmee accu’s in 30 tot 90 minuten, naargelang het voertuig en de capaciteit van de paal, kunnen worden opgeladen.
Lees meer
Het is eindelijk zover. Het Onderzoeksinstituut voor zonne- en nieuwe energieën Iresen heeft de installatie aangekondigd van de allereerste oplaadpunten op rustplaatsen langs de...
De eerste oplaadpunten voor elektrische auto’s zijn er eindelijk in Marokko. Hun installatie was tijdens de COP22 klimaattop in 2016 in Marrakech aangekondigd.
Goed nieuws voor de ruim 500 eigenaars van elektrische voertuigen in Marokko. Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie van laadpalen langs Marokkaanse snelwegen aangekondigd.
De Marokkaanse overheid heeft de installatie aangekondigd van bewakingscamera’s op snelwegen in heel het land om in de toekomst steengooi-incidenten te voorkomen.
De Koninklijke Gendarmerie heeft zaterdagavond in Oujda vier mensen gearresteerd voor bezit van gevaarlijk materieel.
Een vader heeft afgelopen donderdag de schrik van zijn leven gehad toen zijn auto met zijn baby erin werd gestolen in de wijk Bettana in Salé.
Zeven mensen zijn deze ochtend in Marokko gearresteerd op verdenking van terroristische activiteiten. De arrestaties werden door de BCIJ in verschillende steden verricht.
Gekker kan niet. Een auto van de politie van New York in de Verenigde Staten werd enkele dagen geleden in Tanger gefotografeerd.
Twee Marokkanen zijn dinsdagavond bij een dramatisch verkeersongeval op een snelweg op het Italiaanse eiland Sicilië omgekomen.
In de haven Tanger Med heeft de douane dinsdag een auto onderschept met 356 kilo drugs aan boord.