Antiterreuractie in Marokko, 7 arrestaties
Zeven mensen zijn deze ochtend in Marokko gearresteerd op verdenking van terroristische activiteiten. De arrestaties werden door de BCIJ in verschillende steden verricht.
3 juli 2018 - 15:45 - Marokko
Total Marokko heeft de installatie aangekondigd van 15 oplaadpalen voor elektrische auto’s in 10 tankstations op de snelweg tussen Tanger en Agadir.
Bij elke paal kunnen twee elektrische auto’s worden opgeladen. De installatie van de oplaadpalen werd door de groep Engie verzorgd. Dat bericht Total in een verklaring.
Alle oplaadpalen hebben drie stopcontacten. Er zijn oplaadpalen van 50 kW en oplaadpalen van 22 kW waarmee accu’s in 30 tot 90 minuten, naargelang het voertuig en de capaciteit van de paal, kunnen worden opgeladen.
Lees meer
Zeven mensen zijn deze ochtend in Marokko gearresteerd op verdenking van terroristische activiteiten. De arrestaties werden door de BCIJ in verschillende steden verricht.
Twee Marokkanen zijn dinsdagavond bij een dramatisch verkeersongeval op een snelweg op het Italiaanse eiland Sicilië omgekomen.
Het is eindelijk zover. Het Onderzoeksinstituut voor zonne- en nieuwe energieën Iresen heeft de installatie aangekondigd van de allereerste oplaadpunten op rustplaatsen langs de...
De Marokkaanse overheid heeft de installatie aangekondigd van bewakingscamera’s op snelwegen in heel het land om in de toekomst steengooi-incidenten te voorkomen.
Goed nieuws voor de ruim 500 eigenaars van elektrische voertuigen in Marokko. Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie van laadpalen langs Marokkaanse snelwegen aangekondigd.