Zoeken

Marokko: meisje misbruikt door man die haar Europa beloofde

26 maart 2019 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een 17-jarig meisje is in het Marokkaanse Larache wekenlang seksueel misbruikt en bedreigd door een oudere man die haar had beloofd om haar naar Europa te helpen emigreren.

Volgens Alyaoum24 beloofde de man, getrouwd en vader, haar te helpen in ruil voor geld. Hij maakte van haar onwetendheid gebruik om haar herhaaldelijk geldbedragen te vragen.

Na een tijdje begon de man het slachtoffer met de dood te bedreigen. Hij mishandelde haar en misbruikte haar herhaaldelijk.

Het slachtoffer besloot vorige maand aangifte te doen bij de politie. De dader blijkt een bekende te zijn van de politie en de justitie. Hij was in het verleden al betrokken bij de smokkel van migranten. Hij wordt actief gezocht.

Lees meer

Marokko: meisje ontvoerd en op verlaten begraafplaats misbruikt

Een 13-jarig meisje is afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Settat op weg naar school door twee mannen ontvoerd en bij een afgelegen begraafplaats misbruikt.

Marokko: meisje mishandeld na eten tijdens Ramadan

Een mensenrechtenorganisatie heeft de mishandeling van een 14-jarig meisje in Ouazzane aan de kaak gesteld. Het kind werd mishandeld na in een bus te hebben gegeten terwijl het...

Marokko: bejaarde bedelaarster door twintiger misbruikt

Een 80-jarige bedelaarster is vorige week in het Marokkaanse Azemmour seksueel misbruikt door een jongeman van rond de twintig.

Marokko: valse diplomate opgepakt voor oplichting

Teams van de nationale veiligheidsdienst DGSN hebben in Tanger een vrouw en haar medeplichtige opgepakt voor oplichting.

Marokko: vermist meisje na 10 dagen teruggevonden

Een 14-jarig meisje uit Casablanca is tien dagen na haar verdwijning door de politie teruggevonden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team