Marokko: man vermoordt vrouw die tweede echtgenote weigert
Drama in Talliouine in de regio van Agadir, waar het lichaam van een vrouw in een plas bloed werd teruggevonden. De politie verdenkt haar man ervan haar te hebben vermoord.
- Marokko
Een meisje van 17 jaar heeft op zondag in de regio van Jerada zelfmoord gepleegd omdat haar familie haar wilde dwingen om met een man waarvan ze niet hield te trouwen.
De jonge vrouw uit het dorpje Oulad Sidi Ali ging niet meer naar school en weigerde te trouwen met de man die haar ouders voor haar hadden gekozen.
In de afgelopen maanden werden meerdere gevallen van zelfmoorden gemeld als gevolg van dwanghuwelijken in Marokko.
In april vorig jaar pleegde een 19-jarige vrouw enkele dagen naar haar huwelijk met een man die ze niet wilde zelfmoord. Onlangs beroofde een jonge vrouw in Marrakech zichzelf eveneens van het leven toen ze vernam dat haar verkrachters door de justitie waren vrijgelaten.
Meer recent deed een 16-jarig meisje in Spanje aangifte tegen haar ouders die haar tijdens een vakantie in Marokko hadden gedwongen om te trouwen met een man die ze niet kende.
Lees meer
Drama in Talliouine in de regio van Agadir, waar het lichaam van een vrouw in een plas bloed werd teruggevonden. De politie verdenkt haar man ervan haar te hebben vermoord.
Een tienermeisje heeft in de wijk Kilito in het Marokkaanse Larache op Nieuwjaar zelfmoord gepleegd door een giftig product te slikken.
Een meisje heeft in douar Atari bij Chefchaouen in het noorden van Marokko, zelfmoord gepleegd na te zijn verkracht.
Een 40-jarige vrouw heeft in Tetouan zelfmoord gepleegd omdat ze nog steeds niet was getrouwd. Ze hing zichzelf op in het ouderlijke huis.
Een tienermeisje heeft in het Marokkaanse Rich in de regio van Errachidia zelfmoord gepleegd omdat haar familie haar wilde uithuwelijken.