10 augustus 2020 - 14:20 - Marokko
Legzira heeft ongetwijfeld één van de mooiste stranden van Marokko. Het strand wordt echter bedreigd door de oceaan en zal daarom een facelift krijgen.
ALM bericht dat het strand door veel toerisme professionals als één van de mooiste plekken ter wereld wordt beschouwd. Het strand in de provincie Sidi Ifni is daarom ook een echte trekpleister voor toeristen.
Het ministerie van Uitrusting, Transport, Logistiek en Water wil deze kust veilig stellen en heeft daarom een onderzoek besteld naar de stabiliteit van de dijken en andere constructies die de kust moeten beschermen.
Dit onderzoek zal in drie fases over een periode van twee maanden gebeuren en rekening houden met drie waterstanden. Volgens de afdeling is het het doel om de hydraulische stabiliteit van de beschermings- en versterkingswerken te controleren. Naargelang de resultaten van dit onderzoek zullen werken worden verricht om het strand te beschermen.
Het strand van Leghzira is 8 kilometer lang en ligt op 150 kilometer van Agadir en 11 km van Sidi Ifni. Het strand is vooral bekend voor haar natuurlijke rotsbogen en uitzonderlijke zonsondergang.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Aardbeving schudt Noord-Marokko en Spanje wakker
Marokkaanse megasnelweg voor 75% klaar
Update over zwaar ongeval Fidji Ruiz en rapper Anas in Marrakech