Zoeken

Marokko: legendarisch strand Legzira opgeknapt

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Legzira heeft ongetwijfeld één van de mooiste stranden van Marokko. Het strand wordt echter bedreigd door de oceaan en zal daarom een facelift krijgen.

ALM bericht dat het strand door veel toerisme professionals als één van de mooiste plekken ter wereld wordt beschouwd. Het strand in de provincie Sidi Ifni is daarom ook een echte trekpleister voor toeristen.

Het ministerie van Uitrusting, Transport, Logistiek en Water wil deze kust veilig stellen en heeft daarom een onderzoek besteld naar de stabiliteit van de dijken en andere constructies die de kust moeten beschermen.

Dit onderzoek zal in drie fases over een periode van twee maanden gebeuren en rekening houden met drie waterstanden. Volgens de afdeling is het het doel om de hydraulische stabiliteit van de beschermings- en versterkingswerken te controleren. Naargelang de resultaten van dit onderzoek zullen werken worden verricht om het strand te beschermen.

Het strand van Leghzira is 8 kilometer lang en ligt op 150 kilometer van Agadir en 11 km van Sidi Ifni. Het strand is vooral bekend voor haar natuurlijke rotsbogen en uitzonderlijke zonsondergang.

Lees meer

Marokko: man rijdt op menigte in, één dode en meerdere gewonden

Een man is met opzet op een groepje jongeren ingereden in het Marokkaanse Safi. Een tiener overleefde de aanrijding niet.

Twee Marokkaanse stranden bij mooiste stranden ter wereld

Nieuwe onderscheiding voor Marokko in de internationale media. Twee stranden van het koninkrijk behoren tot de mooiste stranden ter wereld.

Stranden verboden voor vrouwen in Marokko

In het Marokkaanse Rif is de toegang tot een veelbezochte strand op bepaalde uren en vrijdag verboden voor vrouwen. Enkel mannen mogen er komen. De MALI-beweging voor...

Jongeman verdronken bij strand Saidia

De reddingsdiensten hebben maandagnamiddag op het strand van Saidia het lichaam van een jongeman uit het water gehaald.

Grote drugsvangst in Tanger, drie smokkelaars opgepakt

Een patrouille van de Koninklijke marine heeft zaterdag voor de kust van Tanger de smokkel van 1200 kilo drugs tegengehouden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team