27 januari 2019 - 11:20 - Economie
Ruim 6,6 miljard dirham zal in de periode 2019-2021 door de Marokkaanse staatsoliemaatschappij ONHYM worden geïnvesteerd voor de ontwikkeling van zijn activiteiten.
Amine Benkhadra, directrice van de ONHYM, vertelde in een interview met L’Economiste dat het staatsbedrijf in de komende drie jaar 38 zelf miljoen dirham zal investeren. De partners van de dienst zullen 2,5 miljard dirham investeren in de aanschaf van 1300 km² 2D-seismiek en de boring van zeven exploratieputten en twee ontwikkelingsputten.
Benkhadra vertelde ook dat het agentschap de olie-exploratie en de ontwikkeling van drie projecten voort wil zetten: Tendrara, de uitbreiding van de productie in Meskala en voortzetting van de productie in de Gharb, met de boring van verschillende putten.
Vermeldenswaardig is dat in het Tendrara-bassin de aanwezigheid van gas werd bevestigd en dat het begin van de productie in 2021 gepland staat.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!