Spanjaard met 850 kilo drugs betrapt in Tanger Med
In een vrachtwagen met buitenlands kenteken is in de haven van Tanger Med 850 kilo hasj gevonden. De antidrugsactie werd uitgevoerd door de politie in samenwerking met de douane.
21 juli 2019 - 21:45 - Marokko
Een Spanjaard is door de douane en de politie bij de grensovergang van Sebta betrapt met 345 kilo hasj in zijn voertuig.
De 46-jarige drugssmokkelaar reisde met een camper met een buitenlands kentekenplaat. Hij wilde de drugs naar Sebta smokkelen om er vervolgens de boot naar Spanje te nemen.
In de auto zat ook de 44-jarige vrouw van de verdachte. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De drugs was in verborgen ruimtes in het dak van de camper verstopt. De bestuurder en zijn vrouw werden aangehouden en in voorlopige hechtenis genomen. Politie doet onderzoek naar de herkomst van de drugs.
Lees meer
In een vrachtwagen met buitenlands kenteken is in de haven van Tanger Med 850 kilo hasj gevonden. De antidrugsactie werd uitgevoerd door de politie in samenwerking met de douane.
Een Duitse Marokkaan van 51 jaar is enkele dagen geleden in de haven Tanger Med met een grote hoeveelheid drugs in zijn auto betrapt.
De douane en de politie hebben op zondag 25 augustus een drugssmokkel tegengehouden bij de grensovergang van Bab Sebta.
Tijdens een gezamenlijke controle hebben de Marokkaanse douane en politie een drugssmokkel tegengehouden bij de grensovergang naar Sebta.
De Marokkaanse politie en douanediensten hebben tijdens gezamenlijke controles een grote hoeveelheid drugs en geld onderschept bij de grensovergang Bab Sebta.