1 augustus 2019 - 13:30 - Marokko
De Marokkaanse politie en douanediensten hebben tijdens gezamenlijke controles een grote hoeveelheid drugs en geld onderschept bij de grensovergang Bab Sebta.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd afgelopen zaterdag 30.500 euro gevonden in de auto van een Spanjaard. De man wilde het geld naar Sebta smokkelen zonder het bij de Marokkaanse autoriteiten aan te geven.
De man werd tijdelijk vastgehouden en door de politie verhoord. Een onderzoek loopt nog naar de herkomst van het geld.
Op zondag werd bij dezelfde grensovergang 25 kilo cannabis in de tank van een auto ontdekt. De bestuurder van het voertuig is een in Spanje gevestigde Marokkaan. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen.
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter