Marokko hoopt tegen 2015, een miljoen Spaanse toeristen op bezoek te krijgen. Dat vertelde minister van Toerisme Lahcen Haddad, woensdag in Madrid
Lahcen Haddad neemt in de Spaanse hoofdstad deel aan de 33e toeristenbeurs ’FITUR 2013’. Hij zal er zakelijke gesprekken hebben met touroperators om Marokko te promoten.
Spanje is na Frankrijk de grootste toeristenbron voor Marokko. In 2012 bezochten bijna 800.000 Spaanse toeristen (+4%) Marokko. Dit is vooral te danken aan de geografische en culturele nabijheid van Spanje met Marokko.
Marokko is aanwezig op de FITUR 2013 met een paviljoen van 400m², waar moderniteit en traditie elkaar ontmoeten.
Op de FITUR-beurs staan acht paviljoens en 607 stands waar 200.000 bezoekers worden verwacht.
Bladna.nl volgen
Mis geen enkel nieuws over Marokko en Marokkanen in Nederland.
Lahcen Haddad, minister van Toerisme, beschouwt de nieuwe Marokkaanse luchthavenbelasting als onbeduidend. De belasting van 100 à 400 dirham per vliegticket, gaat in op 1 april.
Een belangrijke Marokkaanse delegatie is tot 24 januari in Madrid voor de 36e toerismebeurs Fitur. Het doel: Marrakech als vakantiebestemming promoten.
Minister Lahcen Haddad van Toerisme heeft in een verklaring aan persbureau MAP laten weten dat Marokko de eerste bestemming is van Arabische toeristen.
Minister Lahcen Haddad van Toerisme, vertelde vrijag tijdens een meeting met touroperators in Fez, dat Algerije een niet te onderschatten toeristenmarkt is.
Toerisme in Sebta groeit aanhoudend dankzij de steeds groter wordend middenklasse in Marokko. Dat zegt Premi Mirchandani, lid van de lokale regering, verantwoordelijk voor...