Zoeken

Marokko wil miljoen Spaanse toeristen aantrekken

- Economie

Geschreven door Laila A.

Marokko hoopt tegen 2015, een miljoen Spaanse toeristen op bezoek te krijgen. Dat vertelde minister van Toerisme Lahcen Haddad, woensdag in Madrid

Lahcen Haddad neemt in de Spaanse hoofdstad deel aan de 33e toeristenbeurs ’FITUR 2013’. Hij zal er zakelijke gesprekken hebben met touroperators om Marokko te promoten.

Spanje is na Frankrijk de grootste toeristenbron voor Marokko. In 2012 bezochten bijna 800.000 Spaanse toeristen (+4%) Marokko. Dit is vooral te danken aan de geografische en culturele nabijheid van Spanje met Marokko.

Marokko is aanwezig op de FITUR 2013 met een paviljoen van 400m², waar moderniteit en traditie elkaar ontmoeten.

Op de FITUR-beurs staan acht paviljoens en 607 stands waar 200.000 bezoekers worden verwacht.

Lees meer

Marokko ontvangt ruim 7 miljoen toeristen in 8 maanden

Tussen januari en augustus hebben 7,2 miljoen buitenlandse toeristen Marokko bezocht, 7% meer dan vorig jaar (6,5 miljoen).

Toerisme Sebta in topvorm dankzij Marokkanen

Toerisme in Sebta groeit aanhoudend dankzij de steeds groter wordend middenklasse in Marokko. Dat zegt Premi Mirchandani, lid van de lokale regering, verantwoordelijk voor...

Toerisme brengt 58,2 miljard op aan Marokko

De inkomsten uit toerisme in 2012 bereikten 58,2 miljard dirham. De goede resultaat is vooral te danken aan binnenlands toerisme.

Marrakech wil meer Spaanse toeristen

Een belangrijke Marokkaanse delegatie is tot 24 januari in Madrid voor de 36e toerismebeurs Fitur. Het doel: Marrakech als vakantiebestemming promoten.

Record: ruim 10 miljoen toeristen bezochten Marokko in 2014

In 2014 bezochten 10,2 miljoen toeristen Marokko. Dat is 2,4% meer dan in 2013 volgens de Marokkaanse minister van Toerisme Lahcen Haddad.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team