Franse Marokkaan met 40.320 euro gearresteerd in Tanger Med
De douane in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, heeft zondag een bedrag van 40.320 euro in beslag genomen.
1 december 2018 - 13:50 - Marokko
Drukke week voor de Marokkaanse douane in de haven Tanger Med. Enkele dagen geleden werden 130 laptops, drugs en grote sommen geld in de haven onderschept.
Dinsdag ontdekten de douaniers 105 gebruikte laptops in de auto van een wereld-Marokkaan die hij het land probeerde binnen te smokkelen.
Dezelfde dag werd een Marokkaan uit Frankrijk met 25 laptops betrapt. In een derde auto werd 5 kilo cannabis gevonden. De drug was in de bumper van het voertuig verborgen.
Op donderdag werd tijden twee verschillende controles in de haven ook 35.800 euro in beslag genomen. Dat vernam persagentschap MAP van douanebronnen.
Lees meer
De douane in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, heeft zondag een bedrag van 40.320 euro in beslag genomen.
Bijna dagelijks worden grote geldbedragen onderschept in de haven Tanger Med. Eerder deze week werd nog eens 110.000 euro van wereld-Marokkanen in beslag genomen.
De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van tienduizenden euro’s in de haven Tanger Med.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is afgelopen weekend bij de grensovergang Bab Sebta met 19 kilo cannabis betrapt.
De Marokkaanse douane heeft zaterdag in de haven Tanger Med honderden smartphones ontdekt in de auto van een in het buitenland gevestigde Marokkaan.