Zoeken

Uitslag wedstrijd Marokko-Oekraïne 0-0

31 mei 2018 - 22:28 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Marokko heeft donderdagavond 0-0 gelijk gespeeld tegen Oekraïne in een oefenduel voor het komend wereldkampioenschap voetbal in Rusland.

Ondanks de Ramadan verplaatsten honderden Marokkaanse fans zich om de Atlas Leeuwen te komen aanmoedigen in het stadion van Genève in Zwitserland.

De wedstrijd gaf aan bondscoach Hervé Renard de kans om zijn team voor het WK te testen met Munir Mohand Mohamedi als keeper en Hakim Ziyech en Khalid Boutaib als aanvallers.

Marokko speelt binnen een tweetal weken een eerste WK-wedstrijd tegen Iran. Daarna zullen de Atlas Leeuwen tegen Portugal en Spanje spelen.

Lees meer

Voetbal: Marokko speelt tegen Oekraïne op 30 mei

Marokko heeft een nieuwe oefenpartner voor het WK-2018 in Rusland. De Atlas Leeuwen zullen op 30 mei een wedstrijd spelen tegen Oekraïne.

WK-2018: uitslag wedstrijd Marokko-Iran 0-1

Marokko heeft vanavond zijn eerste WK-duel tegen Iran in Rusland verloren. Een uitslag die het voor de Leeuwen van de Atlas extra moeilijk maakt om de tweede ronde te halen.

WK-2018: Marokko - Portugal vandaag

Marokko speelt vandaag, woensdag 20 juni, een beslissende wedstrijd tegen Portugal op het wereldkampioenschap voetbal in Rusland.

Uitslag wedstrijd Marokko-Estland 3-1

Nieuwe overwinning voor Marokko. De Leeuwen van de Atlas wonnen deze namiddag een oefenduel tegen Estland in Tallin met 3-1. De wedstrijd was een voorbereiding op het WK in...

Marokko speelt donderdag oefenduel tegen Oekraïne

De Atlas Leeuwen spelen morgen donderdag een oefeninterland tegen Oekraïne. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 dat medio juni in Rusland van start gaat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team