Zoeken

Marokko: selfies met vuilnis in Nador

10 augustus 2019 - 14:00 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Marokkanen weten hoe de aandacht te trekken van de autoriteiten bij problemen. De nieuwste vondst in Nador is het nemen van selfies met hopen vuilnis om de staat van de stad aan de kaak te stellen.

Internetgebruikers uit de noord-Marokkaanse stad hopen op die manier de autoriteiten te dwingen om maatregelen te treffen tegen de vuiligheid in Nador en het slecht beheer van afval.

De nieuwe en sarcastische campagne "De beste selfie met vuilnis" ging in de afgelopen dagen viraal op sociale media.

Het doel is "de autoriteiten te wijzen op de betreurenswaardige situatie van het milieu in Marokko, maar vooral op de gevaren en ziekten die deze situatie als gevolg kan hebben".

Lees meer

Casablanca wil van parkeerwachters af

De stadsraad van Casablanca gaat vanaf volgende week de jacht openen op geïmproviseerde parkeerterreinen. Het doel, een einde maken aan het fenomeen van parkeerwachters.

Vrouw op straat neergeschoten in Nador

Een vrouw is afgelopen zondag door een onbekende man in het noord Marokkaanse Nador met een jachtgeweer neergeschoten.

Marokko: Saidia bedolven onder het vuil

In Saidia blijft het beheer van afval problematisch, vooral tijdens de zomerperiode. Het grootste deel van de stad was tijdens de vakantie bedolven onder het vuil.

Nador : lichaam wereld-Marokkaan in verre staat van ontbinding gevonden

Een 60-jarige Marokkaan uit Duitsland is dood aangetroffen in zijn woning in het noord-Marokkaanse Nador.

Gewapende bende doet chaos heersen in Nador

Een met kalasjnikovs gewapende bende heeft vorig week op volle dag voor flink wat chaos gezorgd in het noord-Marokkaanse Nador.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team