Koning Mohammed VI doet nieuwe donatie
Koning Mohammed VI heeft een donatie gedaan aan het mausoleum van Cherif Mohamed Ameziane in Zeghanghane, in de provincie Nador.
23 november 2019 - 14:10 - Marokko
De administratieve rechtbank van Oujda heeft donderdag besloten op de gemeentevoorzitter van Nador en zijn twee adjuncten te ontslagen. Daarmee heeft Nador geen gemeenteraad meer.
Article19 bericht dat het besluit van de rechtbank onmiddellijk is ingegaan. Gemeentevoorzitter Soulimane Houliche en vice-voorzitters Allal Fares en Houssine Ouhelli werden per direct ontslagen.
Houliche en Ouhelli zijn beide leden van de PAM-partij en Allal Fares van de PJD-partij aan de macht in Marokko volgens een woordvoerder van de PAM.
Inspectiecontroles van het ministerie van Binnenlandse zaken toonden aan dat er veel fouten waren gemaakt in het beheer van de stad Nador. De gouverneur van de provincie had als gevolg aangifte gedaan tegen de drie stadsverantwoordelijken.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft een donatie gedaan aan het mausoleum van Cherif Mohamed Ameziane in Zeghanghane, in de provincie Nador.
Saaïd Amzazi, Marokkaanse minister van Onderwijs en Hoger opleiding, heeft besloten om meerdere verantwoordelijken van zijn ministerie te ontslagen.
De directeur van de gevangenis van Ras El Ma in Fez is ontslagen als gevolg van de verspreiding van een audiobericht van Nasser Zefzafi.
Hmad Ait Baha, Kamerlid van de RNI-partij in Marokko, is op besluit van het constitutioneel hof uit het parlement ontslagen.
Een Brits-Marokkaans gezin van zeven leden is door een drugsmaffia in Nador uit hun huis weggejaagd. De slachtoffers hebben aangifte gedaan bij de rechtbank van eerste aanleg in...