2 oktober 2018 - 13:20 - Marokko
Het zou de eerste rechtszaak worden op basis van de nieuwe wet tegen seksuele intimidatie op straat in Marokko. Maar het slachtoffer heeft haar klacht ingetrokken.
Volgens persagentschap EFE moest het proces maandag van start gaan. Noch het slachtoffer, noch de verdachte verschenen echter in de rechtbank. De twee zouden namelijk een regeling hebben gevonden waarna de klacht werd ingetrokken.
De vermeende dader, een 66-jarige kunstenaar, had getracht de jonge vrouw te versieren en haar vervolgens betast. Het slachtoffer had aangifte gedaan van ongewenst seksuele aanrakingen. Meerdere getuigen bevestigden het incident. De zestiger werd gearresteerd en in bewaring gesteld. Hij werd vorige week vrijgelaten nadat de klacht werd ingetrokken.
De nieuwe wet is op 12 september in werking getreden en straft seksuele intimidatie met maximaal 6 maanden gevangenisstraf en een boete van 10.000 dirham.
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Vijf onmisbare tips bij aankoop van een huis in Marokko
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara
Vijf onmisbare tips bij aankoop van een huis in Marokko
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Ruzie over service in restaurant, meerdere arrestaties in Marokko
Meest verkochte auto in Spanje is... Marokkaans
Marokko laat Amerikaanse F16 vallen voor superieure Rafale