Marokko: politie opent jacht naar gezochte criminelen
De nationale veiligheidsdienst DGSN gaat nieuwe maatregelen treffen om nationaal en internationaal gezochte verdachten op te sporen.
24 juli 2019 - 12:40 - Marokko
De politie in Rabat heeft afgelopen zaterdag twee bekende criminele opgepakt. Beiden waren dronken op het moment van hun arrestatie.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN hadden mensen de politie gewaarschuwd omdat de twee private eigendommen aan het vernielen waren.
Bij aankomst van de agenten bleek dat de twee verdachten bekende recidivisten waren tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd.
De twee, die niet alleen dronken waren maar ook drugs hadden gebruikt, hadden meerdere auto’s in de wijk Takadoum in Rabat vernield. Een van hen had tevens een mes bij zich.
Beide verdachten werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. De politie doet verdere onderzoek.
Lees meer
De nationale veiligheidsdienst DGSN gaat nieuwe maatregelen treffen om nationaal en internationaal gezochte verdachten op te sporen.
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes twee verdachten gearresteerd voor geweldsdelicten met messen. De twee criminelen worden als "extreem gevaarlijk" beschouwd.
De politie heeft in het noorden van Marokko vier leden van een drugsorganisatie gearresteerd. Onder de verdachten bevindt zich een gezochte Algerijnse man.
Een man is in Casablanca door de politie gearresteerd nadat een video op internet was verschenen waarin te zien was hoe hij zijn vrouw op straat mishandelde.
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes het vuur geopend om een gezochte crimineel te overmeesteren.