Marokko: politieman zwaargewond in Azemmour
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
- Marokko
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes twee verdachten gearresteerd voor geweldsdelicten met messen. De twee criminelen worden als "extreem gevaarlijk" beschouwd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de verdachten 32 en 34 jaar oud en hebben beiden een zwaar strafblad en meerdere veroordelingen achter de rug.
Een patrouille van de politie greep in om de dertigers te arresteren na een aanval op twee mensen met wie ze al lange tijd in conflict waren. De slachtoffers werden met messen aangevallen en met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis afgevoerd.
Doordat de twee weigerden naar de agenten te luisteren maakten de politiemannen gebruik van hun dienstwapens om ze te overmeesteren en hun wapens af te nemen.
Beide verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek en hun berechting.
Lees meer
Een politieman is eind vorige week in het Marokkaanse Azemmour aan een moordpoging ontsnapt. Twee verachten werden gearresteerd.
Tijdens de arrestatie van drie verdachten die een vrouw bedreigden, heeft een politieman in Berrechid zijn wapen moeten gebruiken.
De politie in Rabat heeft afgelopen zaterdag twee bekende criminele opgepakt. Beiden waren dronken op het moment van hun arrestatie.
Een inspecteur van de nationale politie heeft in het Marokkaanse Sidi Kacem zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te arresteren.
Twee verdachten zijn afgelopen dinsdag in het Marokkaanse Meknes gearresteerd voor hun banden met een belangrijke drugsorganisatie.