9 juni 2013 - 18:30 - Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse Zaken gaat tijdens de Ramadan meer controle uitoefenen op de voedselprijzen. De regering wil overschrijdingen voorkomen van speculanten, handelaars en leveranciers.
Zoals elk jaar zijn de Marokkaanse huishoudens bezorgd over de beschikbaarheid van voedingsmiddelen tijdens de maand Ramadan. Uit anticipatie hebben de betrokken diensten een meeting gehad op het ministerie van Binnenlandse Zaken. Een aantal maatregelen werden besloten, die de consumenten moeten beschermen tijdens de Ramadan.
In een verklaring geeft Mohand Laenser’s afdeling aan dat er geen tekort wordt verwacht. De belangrijkste consumptieproducten zoals dadels, eieren, melk en tomaten, zullen in overvloed op de markten verkrijgbaar zijn.
Aan lokale autoriteiten werd gevraagd de controles op markten te verhogen. Ook zijn een aantal bewustmakingscampagnes gepland tijdens de Ramadan.
Het agentschap voor Voedselveiligheid heeft gaat tijdens de Ramadan ook meer controles uitvoeren op hygiëne. Handelaars die zich niet aan de hygiëneregels houden mogen strenge sancties verwachten.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers