23 juli 2020 - 14:00 - Economie
In Casablanca en meerdere andere grote steden in Marokko werd de prijs voor het slachten van een schaap voor Eid ul-Adha vastgelegd.
Volgens het ontwikkelingsagentschap SDL Casablanca Prestation zullen de dieren onder meer in de "Slachthuizen van Casablanca" kunnen worden geslacht.
Dit jaar kost het slachten van een dier 240 dirham. Daarnaast kan het dier de twee dagen voor het feest naar een speciaal verblijfplaats van de gemeente worden gebracht. Mensen die hun schaap brengen zullen 24 dirham per nacht moeten betalen.
SDL Casablanca Prestation zal toezicht houden op de hele operatie en stelt dat alle maatregelen werden getroffen om de slachting van de dieren veilig te laten verlopen en een verspreiding van het coronavirus te voorkomen.
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven