Marokko: politie schiet gevaarlijke verdachte neer
Een inspecteur van de nationale politie heeft in het Marokkaanse Sidi Kacem zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te arresteren.
- Marokko
De Marokkaanse politie wordt ervan beschuldigd geen onderzoek te hebben willen doen naar het vreemde overlijden van een man in Casablanca.
Een lokale nieuwswebsite zou van de schoonbroer van het slachtoffer hebben vernomen dat de politie weigerde een onderzoek te starten naar de omstandigheden van het overlijden van de man.
Erger nog, agenten zouden bij de familie van het slachtoffer hebben aangedrongen om de begrafenis in het huis van de familie in Sbata te organiseren, en niet in Hay Moulay Rachid waar zijn zus woont.
Volgens een verklaring van de DGSN zijn deze verklaringen vals en ongegrond. De veiligheidsdienst dreigt ermee de website en de schoonbroer voor de rechter te slepen. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Een inspecteur van de nationale politie heeft in het Marokkaanse Sidi Kacem zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te arresteren.
De politie heeft in het Marokkaanse Meknes het vuur geopend om een gezochte crimineel te overmeesteren.
Een Turkse zakenman is afgelopen zondag dood aangetroffen in zijn kamer in een hotel in het Marokkaanse Safi.
Een man heeft onder de invloed van drugs zijn ex-vrouw op straat in Rabat mishandeld in een poging om haar te doen aborteren.
Het overlijden van een zwangere vrouw in een zelfstandig kliniek in Ksar El Kebir zorgt voor veel vragen in Marokko.