4 oktober 2023 - 23:21 - Sport
Marokko heeft officieel de organisatie van het Wereldkampioenschap 2030 toegewezen gekregen, samen met Spanje en Portugal. Deze bijna definitieve beslissing werd deze woensdag genomen door de FIFA.
Het koninklijk kabinet heeft de informatie in een verklaring bevestigd:
"Zijne Majesteit Koning Mohammed VI, moge God hem bijstaan, heeft het grote genoegen de Marokkaanse bevolking te informeren dat het Uitvoerend Comité van de FIFA unaniem de kandidatuur van Marokko-Spanje-Portugal heeft gekozen als de enige kandidatuur voor de organisatie van het Wereldkampioenschap voetbal 2030.
Lees ook: Marokko: welke stadions voor WK-2030?
Deze beslissing van het Uitvoerend Comité van de Internationale Voetbalfederatie onderstreept en erkent de vooraanstaande positie van Marokko onder de grote naties.
Lees ook: Koning Mohammed VI vraagt Golfstaten om hulp voor WK 2030
Zijne Majesteit de Koning brengt bij deze gelegenheid zijn felicitaties over aan het Koninkrijk Spanje en de Republiek Portugal, terwijl hij het engagement van het Koninkrijk Marokko herhaalt om nauw samen te werken met de verantwoordelijke instanties in elk van de gastlanden."
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?