14 juli 2024 , 12:00 - Nawel Serdouni - Sport
Marokkaanse atleten die op de Olympische Spelen in Parijs een medaille winnen, kunnen rekenen op een flinke bonus. Goud levert maar liefst 2 miljoen dirham op, zilver 1,25 miljoen dirham en brons 750.000 dirham.
Ook voor het verbreken van records liggen er mooie bedragen klaar. Een wereldrecord is goed voor 1 miljoen dirham, terwijl een olympisch record 500.000 dirham oplevert. Zelfs atleten die net naast het podium vallen, krijgen een bonus. Voor een vierde plaats is dat 300.000 dirham, terwijl de nummers 21 tot en met 32 in individuele sporten 50.000 dirham ontvangen.
Lees ook: Marokkaanse Aya Asaqas gaat skateboarden op Olympische Spelen
Ook voor teamsporten zijn er bonussen vastgesteld. Een gouden medaille in een team van twee tot vier leden levert 1 miljoen dirham op, zilver 750.000 dirham en brons 500.000 dirham. Voor grotere teams zijn de bedragen iets lager.
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière