28 januari 2023 - 13:00 - Marokko
De Marokkaanse regering heeft tijdens de wekelijkse regeringsraad op donderdag, het voorstel voor een decreet goedgekeurd dat een nieuwe verlenging van de noodtoestand op gezondheidsgebied regelt.
Tijdens een persconferentie na de vergadering vertelde regeringswoordvoerder Mustapha Baitas dat de raad het voorstel voor decreet nummer 2.23.26 heeft goedgekeurd, waarmee de duur van de noodtoestand in het hele land wordt verlengd, na presentatie door de minister van Binnenlandse Zaken, Abdelouafi Laftit.
Lees ook: Noodtoestand in Marokko heeft geen zin meer
Volgens het goedgekeurde voorstel wordt de noodtoestand in Marokko verlengd tot dinsdag 28 februari 2023 om 18 uur. Het doel is de efficiëntie en effectiviteit van de maatregelen die door de autoriteiten werden genomen om de verspreiding van het coronavirus te bestrijden, te behouden.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt