21 oktober 2015 - 20:00 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft in Salé een prostitutienetwerk opgerold dat meisjes van 16 tot 18 jaar tot prostitutie dwong.
Volgens Assabah kon het netwerk worden opgerold na de arrestatie van een tussenpersoon in Salé. De vrouw begeleidde twee meisjes naar klanten uit het Midden-Oosten.
De politie kwam op het spoor van het netwerk nadat de vader van een meisje aangifte had gedaan. Hij had een filmpje gevonden waarin de tussenpersoon met zijn dochter sprak. Samen met de politie werd een plan bedacht om de vrouw in de val te lokken.
Tijdens haar verhoor vertelde de vrouw dat ze zelf met het netwerk in contact was gekomen dankzij een zekere Aziza. Zij beloofde haar 5000 dirham per meisje en 200 dirham om te koken en te kuisen.
De politie is nog op zoek naar andere leden van het netwerk. Een van de verdachte, een zekere Simo, zou in Temara wonen. Zijn medeplichtigen, Hassan en Redouane, wonen in Rabat. De rechtbank heeft tevens een arrestatiebevel uitgevaardigd tegen een Arabische klant van het netwerk.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko