28 mei 2019 - 14:10 - Marokko
Een man heeft in een dorpje bij Azrou zijn eigen vrouw vermoord door haar keel door te snijden. In het dorpje heerst onbegrip.
Volgens televisiezender 2M was het koppel al maanden in conflict. Na de moord belde de man zijn broer op en gaf zich vervolgens zelf aan bij de koninklijke gendarmerie.
"Mijn broer belde me. Ik werkte op dat moment in de velden met mijn andere broer. Hij vertelde me gewoon dat hij net zijn vrouw had vermoord.", aldus de broer van de dader aan de media terwijl hij de bloedsporen in de kamer toonde.
Een andere familielid stelt dat het slachtoffer uit huis was vertrokken en maandenlang weg was gebleven. Haar man had haar gesmeekt om terug te komen, wat ze uiteindelijk had gedaan. Het koppel heeft twee kleine kinderen.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs