28 mei 2019 - 14:10 - Marokko
Een man heeft in een dorpje bij Azrou zijn eigen vrouw vermoord door haar keel door te snijden. In het dorpje heerst onbegrip.
Volgens televisiezender 2M was het koppel al maanden in conflict. Na de moord belde de man zijn broer op en gaf zich vervolgens zelf aan bij de koninklijke gendarmerie.
"Mijn broer belde me. Ik werkte op dat moment in de velden met mijn andere broer. Hij vertelde me gewoon dat hij net zijn vrouw had vermoord.", aldus de broer van de dader aan de media terwijl hij de bloedsporen in de kamer toonde.
Een andere familielid stelt dat het slachtoffer uit huis was vertrokken en maandenlang weg was gebleven. Haar man had haar gesmeekt om terug te komen, wat ze uiteindelijk had gedaan. Het koppel heeft twee kleine kinderen.
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra