17 april 2020 - 16:20 - Marokko
In Marokko zit ruim de helft van de regering zonder werk vanwege de coronavirus epidemie.
De meeste regeringsleden blijven dagelijks naar het werk gaan, maar hebben vrijwel niets te doen. Reden daarvan is dat 80 procent van de industriële en dienstensectoren platliggen.
Het parlement heeft daarnaast ook besloten om enkel nog uitwisselingen te hebben met 9 ministeries van de 23 die Marokko telt, dit zolang de coronavirus epidemie woedt.
De contacten werden enkel behouden met het kabinet van de premier en de ministeries van Binnenlandse en Buitenlandse zaken, Gezondheid, Economie en Financiën, Industrie en Handel, Onderwijs, Landbouw, Uitrusting, Logistiek en Water en Betrekkingen met het parlement.
De hoofden van deze afdelingen moeten wekelijks vragen in het parlement beantwoorden. Ook geeft het regeringshoofd eenmaal per maand een toespraak in het parlement.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie